| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | |
| Κατασκευαστής | MSI |
| Μοντελο | RTX 4070 12GB VENTUS 2X E1 12G |
| Κατασκευαστής GPU | Nvidia |
| Vga Chip | GeForce RTX4070 |
| Core clock | 2520 MHz |
| Cuda Cores | 5888 |
| Digital Max resolution | 7680 x 4320 |
| Τύπος Μνήμης | DDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 12 GB |
| Είσοδος DISPLAY PORT | 3 |
| Είσοδος HDMI | 1 |
| Διαστάσεις | 242 x 125 x 43 mm |
| Εγγύηση | 3 Ετη |

