| ΜΝΗΜΗ RAM | |
| Κατασκευαστής | Crucial |
| Form factor | UDIMM |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR4 |
| Συχνότητα RAM | 3200 MHz |
| Voltage | 1,2 V |
| CAS Latency | 22 |
| Εγγύηση | Life Time |
| ΜΝΗΜΗ RAM | |
| Κατασκευαστής | Crucial |
| Form factor | UDIMM |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR4 |
| Συχνότητα RAM | 3200 MHz |
| Voltage | 1,2 V |
| CAS Latency | 22 |
| Εγγύηση | Life Time |