| ΜΝΗΜΗ RAM | |
| Κατασκευαστής | TeamGroup |
| Μοντελο | T-FORCE VULCAN |
| Form factor | UDIMM |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Συσκευασία ΚΙΤ | 2 x 8 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR4 |
| Συχνότητα RAM | 3200 MHz |
| Voltage | 1,2 V |
| CAS Latency | 16 |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Εγγύηση | Life Time |
RAM TEAM DDR4 16GB (2×8) 3200MHz T-FORCE VULCAN Z
63,00€
RAM TEAM DDR4 16GB (2×8) 3200MHz T-FORCE VULCAN Z

