| CPU COOLER | |
| Κατασκευαστής | Xilence |
| Μοντελο | XC032 |
| Intel Compatible | 1200/1156/1155/1151/1150 |
| Fan Speed | 800-2500rpm |
| Διαστάσεις Fan | 92x92x25mm |
| Διαστάσεις Ψύκτρας | 95x95x70mm |
| Επιπλέον στοιχεία | PWM FAN CONTROL |
| Εγγύηση | 2 Ετη |
| CPU COOLER | |
| Κατασκευαστής | Xilence |
| Μοντελο | XC032 |
| Intel Compatible | 1200/1156/1155/1151/1150 |
| Fan Speed | 800-2500rpm |
| Διαστάσεις Fan | 92x92x25mm |
| Διαστάσεις Ψύκτρας | 95x95x70mm |
| Επιπλέον στοιχεία | PWM FAN CONTROL |
| Εγγύηση | 2 Ετη |