| CPU COOLER | |
| Κατασκευαστής | Arctic Cooling |
| Μοντελο | FREEZER A35 ARGB |
| AMD Compatible | AM5, AM4 |
| Fan Speed | 200—1700 rpm |
| Διαστάσεις Fan | 120mm |
| Διαστάσεις Ψύκτρας | 91x133x158.5mm |
| Επιπλέον στοιχεία | 12 A-RGB LEDs |
| Εγγύηση | 6 Ετη |
| CPU COOLER | |
| Κατασκευαστής | Arctic Cooling |
| Μοντελο | FREEZER A35 ARGB |
| AMD Compatible | AM5, AM4 |
| Fan Speed | 200—1700 rpm |
| Διαστάσεις Fan | 120mm |
| Διαστάσεις Ψύκτρας | 91x133x158.5mm |
| Επιπλέον στοιχεία | 12 A-RGB LEDs |
| Εγγύηση | 6 Ετη |