| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | |
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Μοντελο | RTX 3060 12GB GAMING OC |
| Κατασκευαστής GPU | Nvidia |
| Vga Chip | GeForce RTX3060 |
| Τύπος Μνήμης | DDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 12 GB |
| Είσοδος DISPLAY PORT | 2 |
| Είσοδος HDMI | 2 |
| Διαστάσεις | 282x117x41 mm |
| Εγγύηση | 3 Ετη |
| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | |
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Μοντελο | RTX 3060 12GB GAMING OC |
| Κατασκευαστής GPU | Nvidia |
| Vga Chip | GeForce RTX3060 |
| Τύπος Μνήμης | DDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 12 GB |
| Είσοδος DISPLAY PORT | 2 |
| Είσοδος HDMI | 2 |
| Διαστάσεις | 282x117x41 mm |
| Εγγύηση | 3 Ετη |