| SET Incom | |
| Κατασκευαστής | Incom |
| Μοντελο | PERFORMER |
| Τύπος Κουτιού | MIDI TOWER ATX |
| Τροφοδοτικό | 550W 80+ BRONZE |
| Τύπος Μητρικής | mATX |
| Chipset | Intel B760 |
| Σειρά επεξεργαστή | Intel core i7 |
| Τυπος επεξεργαστή | i7-14700 |
| Μνήμη RAM | 16 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR4 |
| Συχνότητα RAM | 3200 MHz |
| Τύπος Δίσκου | SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου | 1 TB |
| Αριθμός Δίσκων | 1 |
| Κάρτα Γραφικών | Intel UHD Graphics 770 |
| Warranty | 3 Ετη |

