| Κατασκευαστής | Palit |
| Μοντελο | RTX3050 STORM X |
| Κατασκευαστής GPU | Nvidia |
| Vga Chip | Geforce RTX3050 |
| Τύπος Μνήμης | DDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 6 GB |
| Είσοδος DISPLAY PORT | ΝΑΙ |
| Είσοδος DVI | ΝΑΙ |
| Είσοδος HDMI | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 162x117x40 mm |
| Warranty | 3 Ετη |
| Κατασκευαστής | Palit |
| Μοντελο | RTX3050 STORM X |
| Κατασκευαστής GPU | Nvidia |
| Vga Chip | Geforce RTX3050 |
| Τύπος Μνήμης | DDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 6 GB |
| Είσοδος DISPLAY PORT | ΝΑΙ |
| Είσοδος DVI | ΝΑΙ |
| Είσοδος HDMI | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 162x117x40 mm |
| Warranty | 3 Ετη |