| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | |
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Μοντελο | RTX 3050 6GB EAGLE OC |
| Κατασκευαστής GPU | Nvidia |
| Vga Chip | Geforce RTX3050 |
| Core clock | 1500 MHz |
| Cuda Cores | 2304 |
| Digital Max resolution | 7680 x 4320 |
| Τύπος Μνήμης | DDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 6 GB |
| Είσοδος DISPLAY PORT | 2 |
| Είσοδος HDMI | 2 |
| Διαστάσεις | 192*117*36 mm |
| Warranty | 3 Ετη |

