| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | |
| Κατασκευαστής | MSI |
| Μοντελο | RTX 3050 8GB VENTUS 2X XS OC |
| Κατασκευαστής GPU | Nvidia |
| Vga Chip | Geforce RTX3050 |
| Τύπος Μνήμης | DDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Είσοδος DISPLAY PORT | ΝΑΙ |
| Είσοδος DVI | ΝΑΙ |
| Είσοδος HDMI | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 205 x 112 x 45 mm |
| Warranty | 3 Ετη |

