| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | |
| Κατασκευαστής | MSI |
| Μοντελο | RTX 4060 Ti 16GB VENTUS 2X OC |
| Κατασκευαστής GPU | Nvidia |
| Vga Chip | GeForce RTX4060Ti |
| Core clock | 2610 MHz |
| Cuda Cores | 4352 Units |
| Digital Max resolution | 7680 x 4320 |
| Τύπος Μνήμης | DDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Είσοδος DISPLAY PORT | 3 |
| Είσοδος HDMI | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 199 x 120 x 42 mm |
| Warranty | 3 Ετη |

