| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | |
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Μοντελο | RTX 4070Ti 12GB EAGLE OC |
| Κατασκευαστής GPU | Nvidia |
| Vga Chip | GeForce RTX4070Ti |
| Core clock | 2610 MHz |
| Cuda Cores | 7680 |
| Digital Max resolution | 7680 x 4320 |
| Τύπος Μνήμης | DDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 12 GB |
| Είσοδος DISPLAY PORT | 3 |
| Είσοδος HDMI | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | L=261 W=126 H=50 mm |
| Warranty | 3 Ετη |

