| SSD | |
| Μοντελο | T FORCE VULKAN Z |
| Κατασκευαστής | TeamGroup |
| Χωρητικοτητα | 512 GB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης Mb/s | 540 |
| Ταχύτητα εγγραφής Mb/s | 475 |
| Σύνδεση | Sata 3 |
| Διάσταση SSD | 2,5” |
| NAND | 3D NAND |
| IOPS Read | 70K |
| IOPS Write | 60K |
| MTBF (Ωρες) | 1000000 |
| Warranty | 3 Ετη |
| SSD | |
| Μοντελο | T FORCE VULKAN Z |
| Κατασκευαστής | TeamGroup |
| Χωρητικοτητα | 512 GB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης Mb/s | 540 |
| Ταχύτητα εγγραφής Mb/s | 475 |
| Σύνδεση | Sata 3 |
| Διάσταση SSD | 2,5” |
| NAND | 3D NAND |
| IOPS Read | 70K |
| IOPS Write | 60K |
| MTBF (Ωρες) | 1000000 |
| Warranty | 3 Ετη |