| ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ | |
| Μοντελο | RM850X |
| Ισχύς (watts) | 850 |
| Form factor | ATX |
| Energy-Efficiency | 80+ Gold |
| Cooling Fan | 135 mm |
| PFC | Active |
| Modularity | Full Modular |
| Διαστάσεις | 150x86x160mm |
| Warranty | 5 Ετη |
| ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ | |
| Μοντελο | RM850X |
| Ισχύς (watts) | 850 |
| Form factor | ATX |
| Energy-Efficiency | 80+ Gold |
| Cooling Fan | 135 mm |
| PFC | Active |
| Modularity | Full Modular |
| Διαστάσεις | 150x86x160mm |
| Warranty | 5 Ετη |