| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | |
| Κατασκευαστής | Inno3d |
| Μοντελο | GTX1030 2GB |
| Κατασκευαστής GPU | Nvidia |
| Vga Chip | Geforce GT1030 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 2 GB |
| Είσοδος DVI | ΝΑΙ |
| Είσοδος HDMI | ΝΑΙ |
| Warranty | 3 Ετη |
| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | |
| Κατασκευαστής | Inno3d |
| Μοντελο | GTX1030 2GB |
| Κατασκευαστής GPU | Nvidia |
| Vga Chip | Geforce GT1030 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 2 GB |
| Είσοδος DVI | ΝΑΙ |
| Είσοδος HDMI | ΝΑΙ |
| Warranty | 3 Ετη |