| CPU COOLER | |
| Κατασκευαστής | Arctic Cooling |
| Μοντελο | FREEZER i35 |
| Intel Compatible | 1700, 1200, 115X |
| Fan Speed | 200 – 1800 rpm |
| Διαστάσεις Fan | 120mm |
| Διαστάσεις Ψύκτρας | 91x133x158.5mm |
| Επιπλέον στοιχεία | Fluid Dynamic Bearing |
| Warranty | 6 Ετη |
| CPU COOLER | |
| Κατασκευαστής | Arctic Cooling |
| Μοντελο | FREEZER i35 |
| Intel Compatible | 1700, 1200, 115X |
| Fan Speed | 200 – 1800 rpm |
| Διαστάσεις Fan | 120mm |
| Διαστάσεις Ψύκτρας | 91x133x158.5mm |
| Επιπλέον στοιχεία | Fluid Dynamic Bearing |
| Warranty | 6 Ετη |