| CPU COOLER | |
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Μοντελο | TOUGHAIR 510 |
| Intel Compatible | 1700/1200/1156/1155/1151/1150 |
| AMD Compatible | AM5/AM4/AM3+/AM3/AM2+ |
| Fan Speed | 500 ~ 2000 RPM |
| Διαστάσεις Fan | 120x120x25mm |
| Διαστάσεις Ψύκτρας | 123.6×98.8×159.5mm |
| Warranty | 2 Ετη |
| CPU COOLER | |
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Μοντελο | TOUGHAIR 510 |
| Intel Compatible | 1700/1200/1156/1155/1151/1150 |
| AMD Compatible | AM5/AM4/AM3+/AM3/AM2+ |
| Fan Speed | 500 ~ 2000 RPM |
| Διαστάσεις Fan | 120x120x25mm |
| Διαστάσεις Ψύκτρας | 123.6×98.8×159.5mm |
| Warranty | 2 Ετη |