| PC CASE | |
| Κατασκευαστής | Super Case |
| Μοντελο | RAIDER |
| Τύπος Κουτιού | MIDI TOWER ATX |
| Εσωτερικές θέσεις 2.5” | 2 |
| Εσωτερικές Θέσεις 3.5” | 2 |
| Θέσεις Ανεμιστήρων Μπροστά | 3 |
| Θέσεις ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Θέσεις ανεμιστήρων πάνω | 2 |
| USB Ports | 2xUSB3.0 , 2xUSB2.0 |
| Fans included | 3x12cm LED |
| Υψος ψύκτρας Επεξεργαστή έως | 160mm |
| Μήκος VGA έως | 325mm |
| Διαστάσεις | 360x205x430mm |
| Επιπλέον στοιχεία | SIDE TEMPERED GLASS |
| Warranty | 2 Ετη |

