| ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ | |
| Μοντελο | GP-P550B |
| Ισχύς (watts) | 550 |
| Form factor | ATX |
| Energy-Efficiency | 80+ Bronze |
| Cooling Fan | 120 mm |
| PFC | Active |
| Modularity | Non Modular |
| Διαστάσεις | 150 x 140 x 86 mm |
| ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ | |
| Μοντελο | GP-P550B |
| Ισχύς (watts) | 550 |
| Form factor | ATX |
| Energy-Efficiency | 80+ Bronze |
| Cooling Fan | 120 mm |
| PFC | Active |
| Modularity | Non Modular |
| Διαστάσεις | 150 x 140 x 86 mm |