| ΜΝΗΜΗ RAM | |
| Κατασκευαστής | Gskill |
| Μοντελο | TRIDENT Z5 NEO RGB |
| Form factor | UDIMM |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32 GB |
| Συσκευασία ΚΙΤ | 2 x 16 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR5 |
| Συχνότητα RAM | 6000 MHz |
| Voltage | 1,1 V |
| CAS Latency | 32 |
| Ψύκτρα | Yes |
| Επιπλέον στοιχεία | RGB LED |
| Warranty | Limited Life Time |
RAM GSKILL DDR5 32GB (2×16) 6000MHz TRIDENT Z5 NEO RG
147,00€
RAM GSKILL DDR5 32GB (2×16) 6000MHz TRIDENT Z5 NEO RG

