| ΜΝΗΜΗ RAM | |
| Κατασκευαστής | Kingston |
| Μοντελο | FURY BEAST |
| Form factor | UDIMM |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Συσκευασία ΚΙΤ | 2 x 8 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR4 |
| Συχνότητα RAM | 3200 MHz |
| Voltage | 1,35 V |
| CAS Latency | 16 |
| Ψύκτρα | Yes |
| Warranty | Life Time |
RAM KINGSTON DDR4 16GB (2×8) 3200MHz FURY BEAST
67,00€
RAM KINGSTON DDR4 16GB (2×8) 3200MHz FURY BEAST

