| ΜΝΗΜΗ RAM | |
| Κατασκευαστής | TeamGroup |
| Μοντελο | VULKAN Z |
| Form factor | UDIMM |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR4 |
| Συχνότητα RAM | 3200 MHz |
| Voltage | 1,35 V |
| CAS Latency | 16 |
| Ψύκτρα | Yes |
| Επιπλέον στοιχεία | Aluminum heat spreader |
| Warranty | Life Time |
RAM TEAM DDR4 8GB 3200MHz T-FORCE VULKAN-Z C16
35,00€
RAM TEAM DDR4 8GB 3200MHz T-FORCE VULKAN-Z C16

