| SSD | |
| Μοντελο | GIGABYTE 256GB SATA3 |
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Χωρητικοτητα | 256 GB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης Mb/s | 520 |
| Ταχύτητα εγγραφής Mb/s | 500 |
| Σύνδεση | Sata 3 |
| Διάσταση SSD | 2,5” |
| MTBF (Ωρες) | 2000000 |
| Warranty | 3 Ετη |
| SSD | |
| Μοντελο | GIGABYTE 256GB SATA3 |
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Χωρητικοτητα | 256 GB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης Mb/s | 520 |
| Ταχύτητα εγγραφής Mb/s | 500 |
| Σύνδεση | Sata 3 |
| Διάσταση SSD | 2,5” |
| MTBF (Ωρες) | 2000000 |
| Warranty | 3 Ετη |