| ΥΔΡΟΨΥΞΗ | |
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Μοντελο | TH240 ARGB |
| Socket Support | 1200, 1151, 2066, AM4, AM3, 1700, AM5 |
| Radiator Dimentions | 273x120x27mm |
| Fans included | 2 |
| Fan Speed | 1500 RPM |
| Διαστάσεις Fan | 120x120x25mm |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Ετη |
| ΥΔΡΟΨΥΞΗ | |
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Μοντελο | TH240 ARGB |
| Socket Support | 1200, 1151, 2066, AM4, AM3, 1700, AM5 |
| Radiator Dimentions | 273x120x27mm |
| Fans included | 2 |
| Fan Speed | 1500 RPM |
| Διαστάσεις Fan | 120x120x25mm |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Ετη |