| CPU | |
| Κατασκευαστής | Intel |
| Μοντελο | Core i9-13900K |
| Socket | Intel 1700 |
| Οικογένεια CPU | Raptor Lake |
| Σειρά επεξεργαστή | Intel core i9 |
| Συχνοτητα επεξεργαστή | 3.0 GHz |
| Συχνότητα turbo Max | 5.8 GHz |
| Μνήμη Cache | 36 MB |
| Threads | 32 |
| Πυρήνες | 24 |
| Overclocking | Ναι |
| Ενσωματωμένο chip γραφικών | Intel UHD Graphics 770 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Εγγύηση | 3 Ετη |

