| Κατασκευαστής | Incom |
| Μοντελο | VALUE |
| Τύπος Κουτιού | MINI TOWER |
| Τροφοδοτικό | 500W |
| Τύπος Μητρικής | mATX |
| Chipset | Intel H610 |
| Σειρά επεξεργαστή | Intel core i5 |
| Τυπος επεξεργαστή | i5-12400 |
| Μνήμη RAM | 16 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR4 |
| Συχνότητα RAM | 3200 MHz |
| Τύπος Δίσκου | SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου | 480GB |
| Αριθμός Δίσκων | 1 |
| Κάρτα Γραφικών | Intel UHD Graphics 730 |
| Εγγύηση | 2 Ετη |

