| PC CASE | |
| Κατασκευαστής | Super Case |
| Μοντελο | PR08A |
| Τύπος Κουτιού | MIDI TOWER ATX |
| Εσωτερικές θέσεις 2.5” | 2 |
| Εσωτερικές Θέσεις 3.5” | 2 |
| Θέσεις Ανεμιστήρων Μπροστά | 3 |
| Θέσεις ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Θέσεις ανεμιστήρων πάνω | 2 |
| USB Ports | 2xUSB3, 2xUSB2 |
| Fans included | 1x120mm Πίσω |
| Υψος ψύκτρας Επεξεργαστή έως | 160mm |
| Μήκος VGA έως | 325mm |
| Διαστάσεις | 40×20,5x47cm |
| Επιπλέον στοιχεία | RGB Light, Glass Window |
| Εγγύηση | 2 Ετη |
PC CASE MIDI PREDATOR PR08A USB3 T.GLASS WINDOW
76,00€
PC CASE MIDI PREDATOR PR08A USB3 T.GLASS WINDOW

