| ΜΝΗΜΗ RAM | |
| Κατασκευαστής | Kingston |
| Μοντελο | FURY BEAST |
| Form factor | UDIMM |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32 GB |
| Συσκευασία ΚΙΤ | 2 x 16 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR5 |
| Συχνότητα RAM | 5600 MHz |
| Voltage | 1,1 V |
| CAS Latency | 40 |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Εγγύηση | Life Time |
RAM KINGSTON DDR5 32GB (2×16) 5600MHz FURY BEAST
119,00€
RAM KINGSTON DDR5 32GB (2×16) 5600MHz FURY BEAST

