| SSD | |
| Μοντελο | MP44L |
| Κατασκευαστής | TeamGroup |
| Χωρητικοτητα | 500 GB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης Mb/s | 5000 |
| Ταχύτητα εγγραφής Mb/s | 2500 |
| Σύνδεση | PCIe 4.0 |
| Διάσταση SSD | M.2 |
| IOPS Read | 440K |
| IOPS Write | 545K |
| MTBF (Ωρες) | 1500000 |
| Εγγύηση | 5 Year Limited |
| SSD | |
| Μοντελο | MP44L |
| Κατασκευαστής | TeamGroup |
| Χωρητικοτητα | 500 GB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης Mb/s | 5000 |
| Ταχύτητα εγγραφής Mb/s | 2500 |
| Σύνδεση | PCIe 4.0 |
| Διάσταση SSD | M.2 |
| IOPS Read | 440K |
| IOPS Write | 545K |
| MTBF (Ωρες) | 1500000 |
| Εγγύηση | 5 Year Limited |