| SSD | |
| Μοντελο | SN770 BLACK |
| Κατασκευαστής | Western Digital |
| Χωρητικοτητα | 500 GB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης Mb/s | 5000 |
| Ταχύτητα εγγραφής Mb/s | 4000 |
| Σύνδεση | PCIe 4.0 |
| Διάσταση SSD | M.2 |
| IOPS Read | 460K |
| IOPS Write | 800K |
| Εγγύηση | 5 Year Limited |
| SSD | |
| Μοντελο | SN770 BLACK |
| Κατασκευαστής | Western Digital |
| Χωρητικοτητα | 500 GB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης Mb/s | 5000 |
| Ταχύτητα εγγραφής Mb/s | 4000 |
| Σύνδεση | PCIe 4.0 |
| Διάσταση SSD | M.2 |
| IOPS Read | 460K |
| IOPS Write | 800K |
| Εγγύηση | 5 Year Limited |