| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | |
| Κατασκευαστής | Palit |
| Μοντελο | RTX3060 DUAL |
| Κατασκευαστής GPU | Nvidia |
| Vga Chip | GeForce RTX3060 |
| Τύπος Μνήμης | DDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 12 GB |
| Είσοδος DISPLAY PORT | 3 |
| Είσοδος HDMI | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 245x119x40mm |
| Εγγύηση | 3 Ετη |
| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | |
| Κατασκευαστής | Palit |
| Μοντελο | RTX3060 DUAL |
| Κατασκευαστής GPU | Nvidia |
| Vga Chip | GeForce RTX3060 |
| Τύπος Μνήμης | DDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 12 GB |
| Είσοδος DISPLAY PORT | 3 |
| Είσοδος HDMI | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 245x119x40mm |
| Εγγύηση | 3 Ετη |