| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | |
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Μοντελο | RTX 4060 8GB WINDFORCE OC |
| Κατασκευαστής GPU | Nvidia |
| Vga Chip | GeForce RTX4060 |
| Core clock | 2475 MHz |
| Cuda Cores | 3072 |
| Digital Max resolution | 7680 x 4320 |
| Τύπος Μνήμης | DDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Είσοδος DISPLAY PORT | 2 |
| Είσοδος HDMI | 2 |
| Διαστάσεις | 192*120*41mm |
| Εγγύηση | 3 Ετη |

