| SSD | |
| Μοντελο | MX500 |
| Κατασκευαστής | Crucial |
| Χωρητικοτητα | 1 TB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης Mb/s | 560 |
| Ταχύτητα εγγραφής Mb/s | 510 |
| Σύνδεση | Sata 3 |
| Διάσταση SSD | 2,5” |
| IOPS Read | 95K |
| IOPS Write | 90K |
| MTBF (Ωρες) | 1800000 |
| Επιπλέον στοιχεία | 3D NAND |
| Εγγύηση | 5 Ετη |
| SSD | |
| Μοντελο | MX500 |
| Κατασκευαστής | Crucial |
| Χωρητικοτητα | 1 TB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης Mb/s | 560 |
| Ταχύτητα εγγραφής Mb/s | 510 |
| Σύνδεση | Sata 3 |
| Διάσταση SSD | 2,5” |
| IOPS Read | 95K |
| IOPS Write | 90K |
| MTBF (Ωρες) | 1800000 |
| Επιπλέον στοιχεία | 3D NAND |
| Εγγύηση | 5 Ετη |