| CPU | |
| Κατασκευαστής | Intel |
| Μοντελο | Core i5-12600K |
| Socket | Intel 1700 |
| Σειρά επεξεργαστή | Intel core i5 |
| Συχνοτητα επεξεργαστή | 3.7 GHz |
| Συχνότητα turbo Max | 4.9 GHz |
| Μνήμη Cache | 20 MB |
| Threads | 16 |
| Πυρήνες | 10 |
| Overclocking | Yes |
| Ενσωματωμένο chip γραφικών | Intel UHD Graphics 770 |
| Ψύκτρα | No |
| Warranty | 3 Ετη |

