| CPU | |
| Κατασκευαστής | AMD |
| Μοντελο | RYZEN 9 7950X |
| Socket | AMD AM5 |
| Σειρά επεξεργαστή | AMD Ryzen 9 |
| Συχνοτητα επεξεργαστή | 4.5 GHz |
| Συχνότητα turbo Max | 5.7 GHz |
| Μνήμη Cache | 64 MB |
| Threads | 32 |
| Πυρήνες | 16 |
| Overclocking | Yes |
| Ενσωματωμένο chip γραφικών | Yes |
| Warranty | 3 Ετη |
| CPU | |
| Κατασκευαστής | AMD |
| Μοντελο | RYZEN 9 7950X |
| Socket | AMD AM5 |
| Σειρά επεξεργαστή | AMD Ryzen 9 |
| Συχνοτητα επεξεργαστή | 4.5 GHz |
| Συχνότητα turbo Max | 5.7 GHz |
| Μνήμη Cache | 64 MB |
| Threads | 32 |
| Πυρήνες | 16 |
| Overclocking | Yes |
| Ενσωματωμένο chip γραφικών | Yes |
| Warranty | 3 Ετη |