| SSD | |
| Μοντελο | MP33 PRO |
| Κατασκευαστής | TeamGroup |
| Χωρητικοτητα | 512 GB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης Mb/s | 2400 |
| Ταχύτητα εγγραφής Mb/s | 2100 |
| Σύνδεση | PCIe |
| Διάσταση SSD | M.2 |
| IOPS Read | 220K |
| IOPS Write | 200K |
| MTBF (Ωρες) | 2000000 |
| Warranty | 5 Year Limited |
| SSD | |
| Μοντελο | MP33 PRO |
| Κατασκευαστής | TeamGroup |
| Χωρητικοτητα | 512 GB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης Mb/s | 2400 |
| Ταχύτητα εγγραφής Mb/s | 2100 |
| Σύνδεση | PCIe |
| Διάσταση SSD | M.2 |
| IOPS Read | 220K |
| IOPS Write | 200K |
| MTBF (Ωρες) | 2000000 |
| Warranty | 5 Year Limited |