| CPU COOLER | |
| Κατασκευαστής | Arctic Cooling |
| Μοντελο | i35 RGB |
| Intel Compatible | 1700,1200,115X |
| Fan Speed | 200 – 1700 rpm |
| Διαστάσεις Fan | 120mm |
| Διαστάσεις Ψύκτρας | 91x133x158.5mm |
| Επιπλέον στοιχεία | Fluid Dynamic Bearing |
| Warranty | 6 Ετη |
| CPU COOLER | |
| Κατασκευαστής | Arctic Cooling |
| Μοντελο | i35 RGB |
| Intel Compatible | 1700,1200,115X |
| Fan Speed | 200 – 1700 rpm |
| Διαστάσεις Fan | 120mm |
| Διαστάσεις Ψύκτρας | 91x133x158.5mm |
| Επιπλέον στοιχεία | Fluid Dynamic Bearing |
| Warranty | 6 Ετη |