| CPU | |
| Κατασκευαστής | AMD |
| Μοντελο | RYZEN 7 7700 |
| Socket | AMD AM5 |
| Σειρά επεξεργαστή | AMD Ryzen 7 |
| Συχνοτητα επεξεργαστή | 3.8 GHz |
| Συχνότητα turbo Max | 5.3 GHz |
| Μνήμη Cache | 32 MB |
| Threads | 16 |
| Πυρήνες | 8 |
| Overclocking | Yes |
| Ψύκτρα | Yes |
| Warranty | 3 Ετη |
| CPU | |
| Κατασκευαστής | AMD |
| Μοντελο | RYZEN 7 7700 |
| Socket | AMD AM5 |
| Σειρά επεξεργαστή | AMD Ryzen 7 |
| Συχνοτητα επεξεργαστή | 3.8 GHz |
| Συχνότητα turbo Max | 5.3 GHz |
| Μνήμη Cache | 32 MB |
| Threads | 16 |
| Πυρήνες | 8 |
| Overclocking | Yes |
| Ψύκτρα | Yes |
| Warranty | 3 Ετη |