| ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ | |
| Μοντελο | TR2 S |
| Ισχύς (watts) | 600 |
| Form factor | ATX |
| Energy-Efficiency | 80+ White |
| Cooling Fan | 120 mm |
| PFC | Active |
| Διαστάσεις | 86x150x140mm |
| Warranty | 3 Ετη |
| ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ | |
| Μοντελο | TR2 S |
| Ισχύς (watts) | 600 |
| Form factor | ATX |
| Energy-Efficiency | 80+ White |
| Cooling Fan | 120 mm |
| PFC | Active |
| Διαστάσεις | 86x150x140mm |
| Warranty | 3 Ετη |