| ΜΝΗΜΗ RAM | |
| Κατασκευαστής | Corsair |
| Μοντελο | VENGEANCE RGB PRO |
| Form factor | UDIMM |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Συσκευασία ΚΙΤ | 2 x 8 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR4 |
| Συχνότητα RAM | 3600 MHz |
| Voltage | 1,35 V |
| CAS Latency | 18 |
| Ψύκτρα | Yes |
| Επιπλέον στοιχεία | RGB LED |
| Warranty | Life Time |
RAM CORSAIR DDR4 16GB (2×8) 3600MHz VEGEANCE RGB PRO
98,00€
RAM CORSAIR DDR4 16GB (2×8) 3600MHz VEGEANCE RGB PRO

