| ΜΝΗΜΗ RAM | |
| Κατασκευαστής | Corsair |
| Μοντελο | vengeance |
| Form factor | UDIMM |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR4 |
| Συχνότητα RAM | 3000 MHz |
| Voltage | 1,35 V |
| CAS Latency | 16 |
| Ψύκτρα | Yes |
| Warranty | Life Time |
| ΜΝΗΜΗ RAM | |
| Κατασκευαστής | Corsair |
| Μοντελο | vengeance |
| Form factor | UDIMM |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR4 |
| Συχνότητα RAM | 3000 MHz |
| Voltage | 1,35 V |
| CAS Latency | 16 |
| Ψύκτρα | Yes |
| Warranty | Life Time |