| ΜΝΗΜΗ RAM | |
| Κατασκευαστής | Gskill |
| Μοντελο | TRIDENT-Z RGB |
| Form factor | UDIMM |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32 GB |
| Συσκευασία ΚΙΤ | 2 x 16 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR4 |
| Συχνότητα RAM | 3200 MHz |
| Voltage | 1,35 V |
| CAS Latency | 16 |
| Ψύκτρα | Yes |
| Επιπλέον στοιχεία | RGB LED |
| Warranty | Life Time |
RAM GSKILL DDR4 32GB (2×16) 3200MHz TRIDENT-Z RGB
140,00€
RAM GSKILL DDR4 32GB (2×16) 3200MHz TRIDENT-Z RGB

