| ΜΝΗΜΗ RAM | |
| Κατασκευαστής | Kingston |
| Μοντελο | FURY BEAST |
| Form factor | UDIMM |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR5 |
| Συχνότητα RAM | 5600 MHz |
| Voltage | 1,25 V |
| CAS Latency | 40 |
| Ψύκτρα | Yes |
| Warranty | Life Time |
| ΜΝΗΜΗ RAM | |
| Κατασκευαστής | Kingston |
| Μοντελο | FURY BEAST |
| Form factor | UDIMM |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR5 |
| Συχνότητα RAM | 5600 MHz |
| Voltage | 1,25 V |
| CAS Latency | 40 |
| Ψύκτρα | Yes |
| Warranty | Life Time |