| ΜΝΗΜΗ RAM | |
| Κατασκευαστής | Kingston |
| Μοντελο | FURY BEAST |
| Form factor | UDIMM |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 64 GB |
| Συσκευασία ΚΙΤ | 2 x 32 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR5 |
| Συχνότητα RAM | 6000 MHz |
| Voltage | 1,1 V |
| CAS Latency | 40 |
| Ψύκτρα | Yes |
| Warranty | Limited Life Time |
RAM KINGSTON DDR5 64GB (2×32) 6000MHz FURY BEAST
229,00€
RAM KINGSTON DDR5 64GB (2×32) 6000MHz FURY BEAST

