| ΜΝΗΜΗ RAM | |
| Κατασκευαστής | TeamGroup |
| Form factor | SODIMM |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR4 |
| Συχνότητα RAM | 2666 MHz |
| Voltage | 1,2 V |
| CAS Latency | 19 |
| Warranty | Life Time |
| ΜΝΗΜΗ RAM | |
| Κατασκευαστής | TeamGroup |
| Form factor | SODIMM |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR4 |
| Συχνότητα RAM | 2666 MHz |
| Voltage | 1,2 V |
| CAS Latency | 19 |
| Warranty | Life Time |