| ΜΝΗΜΗ RAM | |
| Κατασκευαστής | TeamGroup |
| Μοντελο | Elite |
| Form factor | UDIMM |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR3 |
| Συχνότητα RAM | 1600 MHz |
| Voltage | 1,5 V |
| CAS Latency | 11 |
| Warranty | Life Time |
| ΜΝΗΜΗ RAM | |
| Κατασκευαστής | TeamGroup |
| Μοντελο | Elite |
| Form factor | UDIMM |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR3 |
| Συχνότητα RAM | 1600 MHz |
| Voltage | 1,5 V |
| CAS Latency | 11 |
| Warranty | Life Time |