| Κατασκευαστής | Incom |
| Μοντελο | ENGINE |
| Τύπος Κουτιού | MINI TOWER |
| Τροφοδοτικό | 550W |
| Τύπος Μητρικής | mATX |
| Chipset | Intel H610 |
| Σειρά επεξεργαστή | Intel core i5 |
| Τυπος επεξεργαστή | i5-13400 |
| Μνήμη RAM | 16 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR4 |
| Συχνότητα RAM | 3200 MHz |
| Τύπος Δίσκου | SSD |
| Χωρητικότητα Δίσκου | 480GB |
| Κάρτα Γραφικών | Intel UHD Graphics 730 |
| Warranty | 3 Ετη |

