| SSD | |
| Μοντελο | KC3000 |
| Κατασκευαστής | Kingston |
| Χωρητικοτητα | 512 GB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης Mb/s | 7000 |
| Ταχύτητα εγγραφής Mb/s | 3900 |
| Σύνδεση | PCIe 4.0 |
| Διάσταση SSD | M.2 |
| NAND | 3D TLC |
| IOPS Read | 450K |
| IOPS Write | 900K |
| MTBF (Ωρες) | 1800000 |
| Warranty | 5 Ετη |
| SSD | |
| Μοντελο | KC3000 |
| Κατασκευαστής | Kingston |
| Χωρητικοτητα | 512 GB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης Mb/s | 7000 |
| Ταχύτητα εγγραφής Mb/s | 3900 |
| Σύνδεση | PCIe 4.0 |
| Διάσταση SSD | M.2 |
| NAND | 3D TLC |
| IOPS Read | 450K |
| IOPS Write | 900K |
| MTBF (Ωρες) | 1800000 |
| Warranty | 5 Ετη |