| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | |
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Μοντελο | RTX 4070 SUPER EAGLE OC |
| Κατασκευαστής GPU | Nvidia |
| Vga Chip | GeForce RTX4070 |
| Core clock | 2535 MHz |
| Cuda Cores | 7168 |
| Digital Max resolution | 7680 x 4320 |
| Τύπος Μνήμης | DDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 12 GB |
| Είσοδος DISPLAY PORT | 3 |
| Είσοδος HDMI | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 261x126x50mm |
| Warranty | 3 Ετη |

