| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | |
| Κατασκευαστής | MSI |
| Μοντελο | RTX4060 Ti 8GB VENTUS 2X OC |
| Κατασκευαστής GPU | Nvidia |
| Vga Chip | GeForce RTX4060Ti |
| Τύπος Μνήμης | DDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Είσοδος DISPLAY PORT | 3 |
| Είσοδος HDMI | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 199x120x42mm |
| Warranty | 3 Ετη |
| ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ | |
| Κατασκευαστής | MSI |
| Μοντελο | RTX4060 Ti 8GB VENTUS 2X OC |
| Κατασκευαστής GPU | Nvidia |
| Vga Chip | GeForce RTX4060Ti |
| Τύπος Μνήμης | DDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Είσοδος DISPLAY PORT | 3 |
| Είσοδος HDMI | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 199x120x42mm |
| Warranty | 3 Ετη |